LED лампочки - світлодіодне освітлення.

Чи згодні Ви платити за електроенергію більше?

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) періодично встановлює нові тарифи на електроенергію для жителів України. При споживанні щомісяця  до 150 кВт/год подорожчання сягає – 15%, і понад 150 кВт/год - на 30%.

Що це означає на практиці?  Що наші рахунки зростуть, і кожен може собі порахувати на скільки. Припустимо ви платили в місяць 100грн. за електроенергію. Після подорожчання – 115грн. В середньому, за рік доплата сягне 190грн. при умові використання того самого електрообладнання - лампочки, побутова техніка та інше.

Що пропонує Електро-Патрон?  Електро-Патрон пропонує заощаджувати Вам ці кошти не протягом місяця або року, а на протязі 10-ти років. Саме такий мінімальний термін роботи освітлювальної техніки на основі LED компонентів.
Економія електроенергії до 10 разів!
Ресурс безперервної експлуатації (роботи) - 10 років!

Переваги світлодіодного освітлення перед традиційними джерелами світла:

 

Побутові та офісні світильники на LED стали доступними для широкого загалу споживачів, завдяки інтеграції модулів LED в лампи освітлення, які ми використовуємо кожного дня. Щоб переконатись в ефективності освітлювальної техніки на базі LED варто лише спробувати.

м. Львів, вул. Зелена, 238 | (096) 93 101 93 | (099) 52 900 92

© ElektroPatron | 2014
Всі права захищені